Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmieci droższe! Matczuk narazie? bezkarny (Wyniki głosowania radnych)

Utworzony przez Bartol., 14 grudnia 2012 r. o 19:35
Z tą pewnie różnicą, że w Polanicy mieszkańcy wiedzą ile kosztowała i kto ją ufundował. W Łęcznej to najlepiej strzeżona tajemnica. Czujesz tą subtelną różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jehudi najwidoczniej oprócz problemów z osobowością, ma jeszcze coś z oczami. Ta fontanna w Polanicy wygląda "deko" inaczej niż "nasza", nie sądzisz?. http://www.fluidi.pl/grafiki/0014/1447_P_73835230.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomi napisał:
Z tą pewnie różnicą, że w Polanicy mieszkańcy wiedzą ile kosztowała i kto ją ufundował. W Łęcznej to najlepiej strzeżona tajemnica. Czujesz tą subtelną różnicę?
Ale po co tobie i innym to wiedzieć? Pan Burmistrz zna tę firmę, która bardzo dobrze wypełniła swoją pracę. Tak samo Pan Burmistrz mógłby wybrać firmę, która będzie zajmować się śmieciami w Łęcznej. Zrozum, że mieszkańcy nie mogą wiedzieć wszystkiego co robione jest w urzędzie. Niektóre sprawy to urzędowe tajemnice, które mogą znać tylko rządzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja dorzucę jeszcze nasz łęczyński "cud architektury". http://zapodaj.net/images/8b67bff40d415.jpg Idąc twoim tokiem rozumowania, dostrzegam w niej pewne elementy fontanny di trevi. Czy Wy też to widzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szerlok napisał:
Jehudi najwidoczniej oprócz problemów z osobowością, ma jeszcze coś z oczami. Ta fontanna w Polanicy wygląda "deko" inaczej niż "nasza", nie sądzisz?.Pisałem,że o podobnej konstrukcji i działa na podobnej zasadzie.Trochę rozumku,cienkiego ale trzeba użyć. http://www.fluidi.pl/grafiki/0014/1447_P_73835230.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza w Łęcznej jest ładniejsza, bo ta w Polanicy wygląda jakby się zepsuła. I na dodatek, na naszą zgodził się sam Pan Burmistrz, więc już to samo w sobie mówi, że jest ładna. Pan Burmistrz zawsze dokonuje dobrych wyborów i ma dobry gust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Nasza w Łęcznej jest ładniejsza, bo ta w Polanicy wygląda jakby się zepsuła. I na dodatek, na naszą zgodził się sam Pan Burmistrz, więc już to samo w sobie mówi, że jest ładna. Pan Burmistrz zawsze dokonuje dobrych wyborów i ma dobry gust.
Widzicie jak ze śmieci wchodzi się w fontanne,to tylko w Łycnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzicie jak ze śmieci wchodzi się w fontanne,to tylko w Łycnie.
Zamilcz prosty człowieku! To prawdziwa sztuka, wykreowana przez prawdziwego artystę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sokole oko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamilcz prosty człowieku! To prawdziwa sztuka, wykreowana przez prawdziwego artystę!
Ale cię zabolało słowo mądrzjszego od ciebie prostaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamilcz prosty człowieku! To prawdziwa sztuka, wykreowana przez prawdziwego artystę!
Przecież to fontanna kupiona w OBI w jakiejś promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!! Chyba ktoś nagrał łęczyńskich urzędasów przy "pracy" [media]http://www.youtube.com/watch?v=KFEwIRnksAQ[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jehudi napisał:
Pisałem,że o podobnej konstrukcji i działa na podobnej zasadzie.Trochę rozumku,cienkiego ale trzeba użyć.
Chłopie ja nie wiem jak ty zamierzasz fedrować przy takiej wadzie wzroku. Dobrze radzę pilnuj się żebyś kilofem nie napier*alał w kombajn lub w jakiegoś kolegę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak narzekacie na Pana Burmistrza, Pana Rzecznika, Radę Miasta i urzędników, a oni naprawdę zrobili dużo dla Łęcznej. Wiele rzeczy dzięki nim mamy. Zobaczcie jakie piękne zachody słońca w naszym mieście mamy. Ci ludzie naprawdę bardzo ciężko pracują żeby Łęczna była piękniejsza i dobrze byłoby gdybyście zaczęli to doceniać. http://s2.flog.pl/media/foto/5229353_zachod-slonca-.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie urzadmiejski24.pl można zostać wyrzuconym za wspomnienie, że na dzienniku toczy się dyskusja, a tam nie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński nie wytrzymuje ciśnienia, nie ma się co dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś przecieka to łęczyńskie cudo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafi napisał:
coś przecieka to łęczyńskie cudo
Najgorzej jak do zaścianka wprowadzi się trochę kultury ===dzicz ===ginie z powodu cywilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryl napisał:
Chłopie ja nie wiem jak ty zamierzasz fedrować przy takiej wadzie wzroku. Dobrze radzę pilnuj się żebyś kilofem nie napier*alał w kombajn lub w jakiegoś kolegę.
Dziękuję za uznanie ,tobie do ręki nie dałbym nawet wykołaczki,skutki na pewno by były fatalne,a koszty leczenia horendalne,szkoda podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najgorzej jak do zaścianka wprowadzi się trochę kultury ===dzicz ===ginie z powodu cywilizacji.
a nie ukrywajmy, że jest to kultura niezwykle wysoka. Antoni Gaudi się chowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...